Staff Directory

Click the Last Name or Position column headings to sort the list. Use the contact link to contact the staff member via email.

Last Name First Name Position Department Contact Website Phone
Lukich Jillian
Mays Molly
wanatc0 1Tech
Weber Megan
Gruskiewicz Tara Athletics
Stopar Cheryl CAPA 4750
Mitchell Elizabeth EMIS 4707
Sark Brady Music
Riddle Laurie Special Education
Smotzer John Transportation
Adkins Cindy Administrative Assistant 4411
Miller Cheryl Administrative Assistant 4601
Pruchnicki Christina Administrative Assistant 4006
La Rosa Mary Administrative Assistant Business Services 4016
LaVoie Cynthia Administrative Assistant Curriculum & Instruction
Drobny Georgia Administrative Assistant Guidance 4721
Gonter Kathryn Administrative Assistant Principal 4711
Mc Cafferty Kathy Administrative Assistant Principal 4201
Ramage Kathy Administrative Assistant Principal 4101
Schultz Linda Administrative Assistant Principal 4301
Mertes Jennifer Administrative Assistant Pupil Services 4002
Richardson Cheryl Administrative Assistant Superintendent 4011
Means Heidi Administrative Assistant Transportation
De Tray Scott Assistant Principal 4718
Mollica Lisa Assistant Principal 4400
Schwenn Cathleen Assistant Principal 4115
Velotta Tim Assistant Principal 4400
Kosek Edward Assistant Principal Principal 4716
Welch Susan Assistant Principal Principal 4717
Falcone Laurie Assistant to the Treasurer
Kalinsky Dan Athletic Director Athletics 4771
Maslona Mark Athletic Director Athletics 4771
Butcher Kara Athletic Trainer Athletics
Iannetta Tom Athletic Trainer Athletics
Bridgeman Chaquita Beekeepers Beekeepers
Brinkmann Derek Beekeepers Beekeepers
Daniels Lorna Beekeepers Beekeepers 4340
Gibson Nina Beekeepers Beekeepers
Grudinski Sherry Beekeepers Beekeepers
Kassouf Mary Beekeepers Beekeepers
Taylor Rockwell Beekeepers Beekeepers
Voepel Andrew Beekeepers Beekeepers
Zucco Diane Beekeepers BeeKeepers
Gibson Tamy Beekeepers Team Leader 4640
Numbers Andrew BeeTV Advisor
Bernauer Debbie Board of Education Member
Dosen Mark Board of Education Member
Jantzen Mark Board of Education Member
Mack Kathleen Board of Education Member
Ziegler Michael Board of Education Member
Cihlar Nancie Bus Driver
Cotten Mark Bus Driver
Horval Michael Bus Driver
Kelbach Robert Bus Driver
Lachanski Julie Bus Driver
Lepkowski Sharon Bus Driver
Lucas Marla Bus Driver
Mcgillick Kathy Bus Driver
Meier Nancy Bus Driver
Woodhams Joanne Bus Driver
Buelow Elizabeth Bus Aide Transportation 4460
Hageman Patricia Bus Aide Transportation 4050
Keller Denese Bus Aide Transportation
Sekerak Arlene Bus Aide Transportation
Parianos Alexandra Bus Driver
Beckley Venida Bus Driver Transportation
Bender Marjorie Bus Driver Transportation
Cicero Holly Bus Driver Transportation
Clark John Bus Driver Transportation
Egut Dennis Bus Driver Transportation
Gedeon Suzanne Bus Driver Transportation
Gurcze Tina Bus Driver Transportation
Hagen Martha Bus Driver Transportation
Mangol Ken Bus Driver Transportation
McDermott Kimberly Bus Driver Transportation
Pasek Frank Bus Driver Transportation
Piskac Beverly Jan Bus Driver Transportation 4407
Spicuzza Karen Bus Driver Transportation
Stetz Kathleen Bus Driver Transportation 4050
Lazar Kelly CAPA Coordinator 4751
Catullo MaryBeth CAPA Intern CAPA
Crane Natalie CAPA Intern CAPA
Nicolette Stephanie CAPA Intern CAPA
Mutch Gina Career Specialist Guidance
Bayzie Nate Coach
Sladky Mike Coach Athletics
Black Jeff Coach Track
Eiben Lynne Computer Lab Aide 4136
Martin Nuvia Computer Lab Aide
Priest Cheryl Computer Lab Aide
Tereshko Barb Computer Lab Aide
Slough Sarah Computer Lab Aide Computers/Technology 6013
Stunek Lisa Computer Lab Aide Computers/Technology Website 4335
Yody Sandra Computer Lab Aide Computers/Technology Website
Koshel Richard Computer Technician 4406
Franklin Chris Computer Technician Computers/Technology 4511
Levine Peter Computer Technician Computers/Technology
Kinstler Ryan Computer Technician Technology Education 4734
Jajowka Pam Cook Food Service
Piasecki Linda Cook Food Service
Wade Elizabeth Cook Food Service
Harbinak Cathy Coordinator of Community Relations Community Relations 4026
Cafardi Michael Custodian
Maschgan Mary Custodian
Mrkajic Nada Custodian
Mrkajic Rosa Custodian
Lupan Scott Custodian Custodial Foreman 4755
Varga Joe Custodian Custodial Foreman
Bjelanovic Ruza Custodian Custodian
Buckner Brendt Custodian Custodian
Cuprak Jeffrey Custodian Custodian
De Pasquale Thomas Custodian Custodian
Dylag Alan Custodian Custodian
Grillis Janice Custodian Custodian
Kuban Mark Custodian Custodian
LeMasters Don Custodian Custodian
Lingler Stephanie Custodian Custodian
McGillick Patrick Custodian Custodian
Milicia Rick Custodian Custodian
Pagan Holly Custodian Custodian
Pamias Steve Custodian Custodian
Perry Michelle Custodian Custodian
Pierson Patrick Custodian Custodian
Prochaska Donna Custodian Custodian
Prochaska Veronica Custodian Custodian
Snider Brad Custodian Custodian
Tewell Joshua Custodian Custodian 4455
Wheeler Machia Custodian Custodian
White Mary Ann Custodian Custodian
Corvin William Custodian Head Custodian
Cramer Paul Custodian Head Custodian 4627
Mc Kenzie David Custodian Head Custodian 4227
Vonderau Dale Custodian Head Custodian 4455
Vucenovic Milenko Custodian
Sinclair Theresa Custodian Transportation
Coad Christopher Director of Business Services
Niedzwiecki Margaret Director of Curriculum & Instruction Curriculum & Instruction
Wycuff Brian Director of Human Resources Director of Human Resources 4005
Symsek Gina Director of Pupil Services Pupil Services
Brubaker Melinda Educational Assistant
Cain Megan Educational Assistant
Clark Elaine Educational Assistant
Dagostino Kathy Educational Assistant 4600
Dankowski Rita Educational Assistant 7613
Davies Melody Educational Assistant
De Muth Marilyn Educational Assistant 4300
Dickhaut Shari Educational Assistant
Dolansky Cynthia Educational Assistant
Dudas Anna Educational Assistant 4700
Emerick Renee Educational Assistant
Flick Nancy Educational Assistant
Galinas Heather Educational Assistant
Holzinger Lori Educational Assistant
Jonozzo Laura Educational Assistant
Olsen Marie Educational Assistant 4400
Popielarczyk Connie Educational Assistant 4600
Saleh Denise Educational Assistant
Scalise Roseann Educational Assistant
Schlabig Nanci Educational Assistant
Staikoff Joanna Educational Assistant 4103
Stease Denise Educational Assistant
Stefan Anita Educational Assistant
Sturgeon Denyse Educational Assistant
Szoke Jennifer Educational Assistant
Tamulewicz Lila Educational Assistant
Weiler Carol Educational Assistant
Willey Susan Educational Assistant
Witkowski Mary Educational Assistant 4400
Zippay Jane Educational Assistant
Zunich Michelle Educational Assistant 4700
Hoover Michelle Fiscal Assistant 4023
McCollum Barbara Fiscal Assistant 4021
Stankey Patricia Fiscal Assistant Business
Fink Ellen Food Service
Kipling Angela Food Service
Lundholm Nancy Food Service
Milano Eva Food Service
Schultz Sue Food Service
Tomola Cynthia Food Service
Borling Betsy Food Service Cook
Downing Denise Food Service Cook
Duncan Charlene Food Service Cook
Dzelajlija Dragoslava Food Service Cook
Eisenmann Cynthia Food Service Cook
Eppele Cynthia Food Service Cook
Evele Patricia Food Service Cook
Gerbino Barbara Food Service Cook
Hill Darlene Food Service Cook
Hudak Marilyn Food Service Cook
Karaffa Gayle Food Service Cook
Kunka Jennifer Food Service Cook 4600
Manfredonia Susan Food Service Cook
Reeping Frances Food Service Cook
Rymut Janet Food Service Cook 4117
Schlesinger Colleen Food Service Cook
Shiroke Lorraine Food Service Cook
Taylor Karen Food Service Cook
Widlak Mary Lou Food Service Cook
Wloszek Theresa Food Service Cook
Wylie Alexandra Food Service Cook
Gomos Irene Food Service Foreign Language - French
Fiorello Lisa Food Service Head Cook 4762
Hamski Rebecca Food Service Head Cook 4117
Madar Diana Food Service Head Cook 4617
Pajk Patricia Food Service Head Cook 4460
Cook Kay Food Service Supervisor 4761
Rehm Pat Gifted Coordinator
Schwertle Denise Guidance Counselor 4121
Baeslach Gina Guidance Counselor Guidance
Clapper Lynn Guidance Counselor Guidance 4225/4620
DAlessandro Kirstin Guidance Counselor Guidance Website 4423
Drypolcher Kyle Guidance Counselor Guidance
Thrasher Holly Guidance Counselor Guidance 4723
Kelley Ann Cummings Guidance Counselor Guidance Counselor 4320(H)/4120(C)
Owens Jaci Guidance Counselor Guidance Counselor 4719
Shega Paula Guidance Counselor Guidance Counselor Website 4425
Adams Michael Health Aide
Berdysz Christina Health Aide 4606
Castelucci Joan Health Aide 4406
Drobny Denise Health Aide
Honacki JoAnna Health Aide
Hudacek Christine Health Aide
Kasinec Sue Health Aide 4706
Kishmarton Barbara Health Aide 4206
Singh Melissa Health Aide 4106
Witzke Lisa Health Care Coordinator 4706
Eliason Lindsay Intern Guidance 4424
McIntosh Moses Interpreter
Smoley Kayli Interpreter
Schiller Karen Interpreter Special Education
Zwegat William Maintenance
Bailey Curtis Maintenance Maintenance
Bova Frank Maintenance Maintenance
pope Don Maintenance Maintenance
Wagner Robert Maintenance Maintenance
Smith Robert Maintenance Maintenance Foreman
FLAUTO JAMES Mechanic Transportation 4050
Hahn Bart Mechanic Transportation
Jasko Bernie Mechanic Transportation
Pana Nancy Media Assistant 4630
Anders Amanda Occupational Therapist
Dietsche Lisa Occupational Therapist
Kerns Shannon Occupational Therapist
Mohler Rebecca Occupational Therapist
Page Tina Occupational Therapist
Pasek Kaitlynn Occupational Therapist
Shea Bambi Occupational Therapist
Chambers Beverly Principal 4200
Mueller Joseph Principal
O'Mara Eva Principal Website 4310
Rings Todd Principal 4716
Hartland Christopher Principal Principal Website 4100
Martin David Principal Principal Website 4600
Evans Katherine Print Shop Operator 4794
Svozil Misti Records Analyst Beekeepers 4129
Barsa Samantha School Psychologist
DAlessandro Joseph School Psychologist 4625/4439
Dayton Tara School Psychologist
Firestone Wendy School Psychologist 4187/4220
Kuenzig Tricia School Psychologist
McKee Cathy School Psychologist
Welch Susan School Psychologist
Pajka Ralph School Psychologist Guidance
Linnert Ashley School Psychologist Preschool
Bohrer Michelle School Psychologist Special Education
Garcia Jose School Resource Officer
Camperchioli Maria Secretary 4202
Chalupa Karen Secretary 4300
Couch Jackie Secretary 4202
Herzak Paula Secretary 4102
Hrdlicka Christine Secretary 4760
Sah Jill Secretary
Schreiber Karen Secretary 4405
Woznicki Gail Secretary 4401
Mc Greevey Lynn Secretary Athletics 4770
Mutch Jane Secretary Attendance 4715
Price Diane Secretary Business Services 4702
Jonozzo Maureen Secretary Guidance 4728
Dorony Denise Secretary Transportation
Sochacky Judith Secretary Transportation
Bober Karen Special Education Assistant
Makiaris Diane Special Education Assistant
Nassif Liz Special Education Assistant
Pokorny Mary Special Education Assistant 3102
Radak Colleen Special Education Assistant
Reck Deborah Special Education Assistant
Wright Judy Special Education Assistant
Zart Kathleen Special Education Assistant
Shelton Linda Special Education Assistant Kindergarten 4100
Fleming Kathy Special Education Assistant Preschool
Goodin Louann Special Education Assistant Preschool 6017
Kubera Carin Special Education Assistant Preschool
Pasek Lori Special Education Assistant Preschool 4600
Allen Rosemary Special Education Assistant Special Education 4742
Andrejcak Maggie Special Education Assistant Special Education
Arnold Kathleen Special Education Assistant Special Education
Brooks Jackie Special Education Assistant Special Education
Carr Jane Special Education Assistant Special Education
Cartledge Gayle Special Education Assistant Special Education
Cochrane Charmaine Special Education Assistant Special Education
Egut Cindy Special Education Assistant Special Education 4347
Eschweiler Debbie Special Education Assistant Special Education
Fallon Theresa Special Education Assistant Special Education
Galmarini Lisbeth Special Education Assistant Special Education
Garriga Margaret Special Education Assistant Special Education
Gillespie Susan Special Education Assistant Special Education 4459
Harker Fiona Special Education Assistant Special Education
Haseley Karen Special Education Assistant Special Education
Hubert Kathleen Special Education Assistant Special Education
Kovach Catherine Special Education Assistant Special Education
Kowalchik Karen Special Education Assistant Special Education 4200
Labyk Karen Special Education Assistant Special Education 4743
Lemmer Susan Special Education Assistant Special Education
Leska Ann Special Education Assistant Special Education
Luber Julie Special Education Assistant Special Education
Merchant Hamida Special Education Assistant Special Education
Miragliotta Carol Special Education Assistant Special Education
Moore Michele Special Education Assistant Special Education 4700
Moser Cheryl Special Education Assistant Special Education 4700
Nerkowski Anita Special Education Assistant Special Education
Puthoff Debbie Special Education Assistant Special Education
Raimer Betsy Special Education Assistant Special Education
Ropchock Melanie Special Education Assistant Special Education
Samsel Laura Special Education Assistant Special Education
Schrader Frances Special Education Assistant Special Education
Speer Ruth Special Education Assistant Special Education 4807
Sternad Joyce Special Education Assistant Special Education
Sternad Theresa Special Education Assistant Special Education
Stockwell Arlene Special Education Assistant Special Education 4400
Svozil Jr. Dennis Special Education Assistant Special Education
Szczurek Vickie Special Education Assistant Special Education
Trutza Stacy Special Education Assistant Special Education
Vajda Barb Special Education Assistant Special Education
Ventry Bonnie Special Education Assistant Special Education 4600
Vinciguerra Debra Special Education Assistant Special Education
Corrigan Dawn Speech Pathologist 4450
Amick Sarah Speech Pathologist Preschool
Drexler Eric Speech Pathologist Pupil Services
Hodgson Shari Speech Pathologist Pupil Services Website 4314
Folta Susan Speech Pathologist Special Education 4741
Konstas Effie Speech Pathologist Special Education Website 4615
Potts Sarah Speech Pathologist Special Education 4214
Madak Joseph Superintendent Superintendent
Cunningham Jean Teacher
Eichelberger Frances Teacher
Lurz Carolyn Teacher 4600
Hansen Andrew Teacher Art Website
Henderson Ann Teacher Art Website 4554
Jones Anne Teacher Art 4822
Koutouras Dimitrios Teacher Art
Litkovitz Christine Teacher Art 4167
Moore Joan Teacher Art Website 4265/4364
Rowland Ashley Teacher Art
Shaffer Mary Teacher Art
Usher Tom Teacher Art
Good Kevin Teacher Business 4817
Polensek Germaine Teacher Business
Simonetti Jason Teacher Business 4783
Kinkoph Scott Teacher Computers/Technology 4163
MacRaild Ryan Teacher Computers/Technology
Mc Crodden Steven Teacher Eighth Grade Blue Website 4192
Zenir Joseph Teacher Eighth Grade Blue Website 4590
Loar Shelley Teacher Eighth Grade Gold
Auble Matthew Teacher Eighth Grade Red
Lloyd Jennifer Teacher Eighth Grade Red Website 4562
Mc Namara Mike Teacher Eighth Grade Red Website 4402
Piechowiak Denise Teacher Eighth Grade Red Website 4400
Vaughan Katharine Teacher Eighth Grade Red 4579
Cardwell Amanda Teacher English
Di Franco Deanna Teacher English Website 4871
Fields Mark Teacher English Website 4813
Goodman Todd Teacher English 4552
Harris Jane Teacher English 4818
Hutter Gina Teacher English 4836
Lesh Benjamin Teacher English 4828
Link Sara Teacher English 4553
Loomer Caroline Teacher English Website
Lopez Jen Teacher English Website 4856
Milanich Michelle Teacher English 4823
Miller Michelle Teacher English 7148
Mulhall Thomas Teacher English 4838
Williams Jennifer Teacher English 4859
Cerrato Tanya Teacher ESL 4806
Day Melanie Teacher ESL
Demetro Joyce Teacher ESL
Ference Jennifer Teacher ESL
Tomford Jill Teacher ESL 4858
Young Torri Teacher Family/Consumer Science
Auble Kathy Teacher Fifth Grade Website 4148
Bertulies Kathleen Teacher Fifth Grade 4149
Biondi Krista Teacher Fifth Grade 4150
Haberny Diane Teacher Fifth Grade Website 4168
Holt Meg Teacher Fifth Grade 4160
Marlow Jeffrey Teacher Fifth Grade Website 4171
Paskert Elaine Teacher Fifth Grade Website 4177
Reeves Nancy Teacher Fifth Grade Website 4179
Stucky Marylou Teacher Fifth Grade 4184
Valenti Janelle Teacher Fifth Grade Website 4158
Bianco Brittany Teacher First Grade
Brinkman Julie Teacher First Grade Website
Day Donald Jr. Teacher First Grade Website 4258
Fechko Stefanie Teacher First Grade Website
French Jenna Teacher First Grade 4570
Galosi Lisa Teacher First Grade Website 4189
Huber Gina Teacher First Grade
Polman Pamela Teacher First Grade 3050
Sawyer Becky Teacher First Grade Website 4269
Sierleja Katie Teacher First Grade Website 4670
Smith Casey Teacher First Grade Website 6007
Wilson Kevin Teacher First Grade Website 4366
Chang Jane-Na Teacher Foreign Language - Chinese Website 4842
Chen Ning Teacher Foreign Language - Chinese Website 4844
Burling Peggy Teacher Foreign Language - German Website 4814
Moore Jeff Teacher Foreign Language - German Website 4568
Patton Barbara Teacher Foreign Language - German
Bartzis Christine C. Teacher Foreign Language - Spanish 4811
Boyne Arminda Teacher Foreign Language - Spanish Website
Nowacki Janel Teacher Foreign Language - Spanish 4841
Szell Kelly Teacher Foreign Language - Spanish 4889
Carr Christa Teacher Fourth Grade
Hallis Lisa Teacher Fourth Grade 4159
Jacob Tiffany Teacher Fourth Grade
Keir Beth Teacher Fourth Grade Website 4162
Miller Leslie Teacher Fourth Grade Website 4676
Pagano Karen Teacher Fourth Grade 4176
Porterfield-Lim Lynne Teacher Fourth Grade 4671
Simon Pamela Teacher Fourth Grade 4574
Stein Marian Teacher Fourth Grade 4183
Tomcik Jodi Teacher Fourth Grade 4675
Dean Theresa Teacher Gifted Website 4181
Sybo Dale Teacher Gifted
Baker Robin Teacher Intervention Specialist 4664
Doherty Melissa Teacher Intervention Specialist Website
Eberling Dawn Teacher Intervention Specialist 4256
Spann Diane Teacher Intervention Specialist 4272
West Kate Teacher Intervention Specialist
Allar Kelly Teacher Kindergarten Website 2169
Arko Kristin Teacher Kindergarten
Chilcott Corinne Teacher Kindergarten
Gagné Michelle Teacher Kindergarten Website 4657
Lastoria Shawna Teacher Kindergarten 4377
Moroney Jill Teacher Kindergarten Website 4593
Mulac Susan Teacher Kindergarten 4611
Pagan Michelle Teacher Kindergarten 4267
Petsche Erin Teacher Kindergarten
Reeves Margaret Teacher Kindergarten Website
Travers Laura Teacher Kindergarten Website
Woltz Amanda Teacher Kindergarten
Acciardo Elena Teacher Mathematics Website
Angeloni Zachary Teacher Mathematics Website
Bradac Michael Teacher Mathematics Website
Clerget Seth Teacher Mathematics Website
Conry Sara Teacher Mathematics Website
DiFrancesco Nicholas Teacher Mathematics
Ferrante Dawn Teacher Mathematics Website 4812
Kovalchik Dayna Teacher Mathematics Website 4827
Marlow Darla Teacher Mathematics Website
Nielsen Meghan Teacher Mathematics Website
Reynolds Allison Teacher Mathematics Website 4805
Roderick Greg Teacher Mathematics Website 4834
Toth Colleen Teacher Mathematics 4152
Woods Kayla Teacher Mathematics Website 4810
Blaustein Beth Teacher Media Specialist Website 4630
Butler Joseph Teacher Media Specialist Website 4131
Huston Kristen Teacher Media Specialist Website 4231
Mc Kelvey Cathy Teacher Media Specialist Website 4231
Rowland Janet Teacher Media Specialist Website 4730
Wasil Todd Teacher Media Specialist Website 4330
Astey Tricia Teacher Music Website 4872
Burkholder Rachel Teacher Music 4151
Cocchiola Steve Teacher Music Website 4793
Ferguson Mary Teacher Music Website 4257/4156
Garlock Emily Teacher Music Website 4879
Hanna Scott Teacher Music Website
O'Neal Jennifer Teacher Music Website 4492
Reszler Rachel Teacher Music Website
Snitzer Andrea Teacher Music Website
Stamatis Dean Teacher Music
Wyse Jason Teacher Music Website 4792
Bielak David Teacher Physical Education
Bonezzi Debra Teacher Physical Education 4229
Daltorio Dayna Teacher Physical Education
Doyle Larry Teacher Physical Education Website 4139
Fisher Andrew Teacher Physical Education 4470
Haverdill Todd Teacher Physical Education 5444
Hoagland Kenneth Teacher Physical Education 4329
Mauceri Amy Teacher Physical Education 4629
Profitt Stacy Teacher Physical Education Website 4138
Rinehart Eric Teacher Physical Education
Schank Robert Teacher Physical Education 4775
Schneider Maria Teacher Physical Education Website 4473
Duke Mary Teacher Preschool 4505
Kavinsky Ann Marie Teacher Preschool 4660
Kowalchik Lara Teacher Preschool Website 4511
Benich Michael Teacher Science Website
Bourquin Brady Teacher Science
Feldner Lisa Teacher Science
Franklin Kiersten Teacher Science 4849
Gardner Emily Teacher Science Website 4829
Graver Kyle Teacher Science 4165
Harnist Jessica Teacher Science Website 4873
Lake Erin Teacher Science Website
Mauser MaryEllen Teacher Science Website
Palumbo Nicholas Teacher Science Website
Postma Melissa Teacher Science Website
Reynolds Daniel Teacher Science Website 4881
Roderick Cathy Teacher Science Website 4501
Rundo Louie Teacher Science Website 4847
Smith Beth Teacher Science Website 4853
Soeder Nicole Teacher Science
Youngless Christine Teacher Science 4819
Adams Beth Teacher Second Grade Website 4379
Antonaklas Elaina Teacher Second Grade
Berchtold Jacquelyn Teacher Second Grade Website 4677
Cervenka Ray Teacher Second Grade 4353
Clancy Mary Kate Teacher Second Grade Website 4253
Cochran Linda Teacher Second Grade Website 4254
Cody Caryn Teacher Second Grade
Garrison Peggy Teacher Second Grade 4658
Jagielo Jane Teacher Second Grade 3017
Jean Carly Teacher Second Grade Website
Kerzman Beth Teacher Second Grade Website 4661
Knodel Stephanie Teacher Second Grade Website 4680
Nolan Nancy Teacher Second Grade 4266
Pagel Tonya Teacher Second Grade Website 4669
Shuster Jesse Teacher Seventh Grade Blue 4573
Discenza Allison Teacher Seventh Grade Gold 4592
Kroesen Kelly Teacher Seventh Grade Gold Website 4890
Anders Ashley Teacher Seventh Grade Red
Russell Vanessa Teacher Seventh Grade Red Website 4566
Wilson Dena Teacher Seventh Grade Red 4144
Cornett Beverly Teacher Seventh Grade White Website 4542
Lapsansky Eric Teacher Seventh Grade White Website 4560
Dolovacky Deborah Teacher Sixth Grade Gold 4591
Lee James Teacher Sixth Grade Gold Website 4561
Lenczewski Nicole Teacher Sixth Grade Gold 4539
Stowell-Hart Valerie Teacher Sixth Grade Gold 4577
Wojtowicz Kathy Teacher Sixth Grade Gold Website 4584
Leavitt Jessica Teacher Sixth Grade Red 4586
Schwartzenberg Kathy Teacher Sixth Grade Red Website 4572
Battista Michael Teacher Sixth Grade White Website
Adams Tim Teacher Social Studies
Brennan Sean Teacher Social Studies 4538
Cole Dathan Teacher Social Studies Website 4808
Gundling Danielle Teacher Social Studies 4588
Kosovich Martin Teacher Social Studies
Mieskowski Elizabeth Teacher Social Studies
Monteleone Bonnie Teacher Social Studies 4886
Mutch John Jr. Teacher Social Studies 4839
Smith Brian Teacher Social Studies 4854
Smith Derrell Teacher Social Studies 4855
Ursick Michelle Teacher Social Studies 4840
Vendel Candice Teacher Social Studies Website 4860
Alai Terry Teacher Special Education 4145
Avila Jennifer Teacher Special Education 4358
Beach Denise Teacher Special Education 4190
Belko Cheri Teacher Special Education Website 4549
Black Jason Teacher Special Education 4546
Bornstein Katherine Teacher Special Education
Burke Jennifer Teacher Special Education 4402
Coffey Karen Teacher Special Education
DeGirolamo Beth Teacher Special Education Website
Dickens Amber Teacher Special Education
Dominak Lucia Teacher Special Education
Engler Robin Teacher Special Education 4155
Fields Julie Teacher Special Education Website 4742
Gilley Christy Teacher Special Education 4551
Hammel Christine Teacher Special Education
Haschka Kristyn Teacher Special Education 4112
Kaminski Blair Teacher Special Education
Kwiatkowski Beth Teacher Special Education 4874
Lea Anna Teacher Special Education
Lemerise Heidi Teacher Special Education 4263
Mahoney Andrea Teacher Special Education 4852
Miller Mark Teacher Special Education Website 4567
Murphy Diana Teacher Special Education 4569
New Linda Teacher Special Education Website 4742
Pena Kimberly Teacher Special Education 4368
Peters Marcia Teacher Special Education Website 4113
Petro Britt Teacher Special Education
Robertson Alyson Teacher Special Education Website 4850
Schohl Bridget Teacher Special Education 4878
Shingleton Corey Teacher Special Education Website 3102
Sidaway Jeff Teacher Special Education Website 5231
Snitil Emilia Teacher Special Education 4576
Taylor Kimberly Teacher Special Education Website 4196
Wallace Darlene Teacher Special Education Website 4824
Warth Greg Teacher Special Education 4581
Wible Jennifer Teacher Special Education 4275
Yager Sue Teacher Special Education
Logan Ryan Teacher Team Leader Website
Goubeaux Ryan Teacher Technology Education Website
Kowatch Craig Teacher Technology Education Website 4735
Aufmuth Ellen Teacher Third Grade
Boczulak Kelly Teacher Third Grade Website 4351
Fiore Karin Teacher Third Grade Website
Graham Karen Teacher Third Grade 4659
Janko Kristy Teacher Third Grade Website 4259
Kucharski Elena Teacher Third Grade Website 4363
Lant Julie Teacher Third Grade Website 4375
Madigan Kathleen Teacher Third Grade Website 4262
Niedermeyer Kristen Teacher Third Grade Website 4147
Renninger Angela Teacher Third Grade 6020
Shields Julie Teacher Third Grade 4510
Bornhorst Mandy Teacher Title I Website 4191
Kolis Morgan Teacher Title I Website 4652
Leibold Kristin Teacher Title I 3012
Wiesler Sharon Teacher Title I
Mieskoski Judy Technology Coordinator Website 4431
Schinker John Technology Coordinator Technology Education Website 4737
Fillmore Rick Transportation Supervisor Transportation 4055
Berdine Richard Treasurer/CFO